ABOHOR

Sofralarda Özen Ve Yenilik; ABOHOR Organik Gıda Deposu


İnsanoğlu tarih boyunca sofrasında her zaman yeni tatlara ve değişime ihtiyaç duymuştur. Bu ihtiyaca karşılık olarak, tarım ve hayvancılık konusunda her zaman yenilikler ortaya çıkmaya devam etmiştir. Ancak ilerleyen zamanlar ile birlikte insanoğlunun daha fazla ve daha hızlı ürün ihtiyacını karşılamak açısından tüm üretimlerde farklı teknikler kullanılmaya başlanmıştır. Bu teknikler yöresel, doğal ve sağlıklı olan ürünleri sofralardan uzaklaştırmıştır.

Kurucu Fahrettin BOZTEPE ve Kurucu Ortağı Mustafa Can GÖRÜCÜ; Bugün hızla gelişen ve değişen dünya içerisinde tekrar güvenilir, sağlıklı ve lezzetli ürüne ulaşmak isteyen insanlar firmamıza yüksek bir güven beslemektedir. Abohor firması sayesinde 1982 yılından beri yenilikçi, sağlıkçı ve özenli lezzetler tekrar sofralara ulaşıyor. Ürünlerimiz hem sağlıklı hem keyifli tüketim için hem de sağlığınıza kavuşmak için onlarca seçeneğin bir araya gelmesi sayesinde elde ediliyor.

 

Baharatlar, Şifalı Bitkiler Ve Sağlık Ürünleri


Firmamızın Türkiye'nin dört bir yanından özenli bir şekilde seçtiği tüm ürünler, insan sağlığına olumlu etkiler sağlayacak organik seçenekler oluşturuyor. Çünkü firmamız sizlere yöresel ve organik ürünler sunabilmek için yıllardır kalitesini koruyor. Yöresel ürünlerimiz sayesinde hem sofralarınızda daha lezzetli ve güvenilir gıda tüketimi elde ediyor hem de birçok farklı sorunda doğal çözümler sağlayabiliyorsunuz. 


Sizlere ulaştırılan ürünlerimizde hem lezzeti korumak hem de sağlıklı bir sunum gerçekleştirmek için ambalajlarımızda dahi yüksek bir kalite sağlıyoruz. Her zaman doğaya ve doğallığa önem verdiğimiz için sunduğumuz ürünler arasında bitkisel yağlar, doğal baharatlar, şifalı bitkiler gibi birçok ürün bulunduruyoruz. Kimi zaman bitkisel macunlar kimi zaman organik pekmezler, sirke veya afrodizyak bitkiler gibi birçok seçenek sunuyoruz. 


Üreticiden Tüketiciye Tamamen Doğal Seçimler


Firmamızın temel mantığı üreticiden elde edilen sağlıklı ürünlerin tüketiciye bir seçenek olarak sunulmasıdır. Bu kapsamda Abohor firması olarak sizlere alışveriş konusunda da kolaylıklar sağlıyoruz. Kaynağından titiz ve güvenilir şekilde seçilmiş ürünlerimiz, özel ambalajları ile tek bir tık sayesinde alışverişe sunuluyor.
Tecrübe ve özenle kurulmuş ekibimiz sizlere her gün en doğal hakkınız olan sağlıklı, lezzetli ve organik gıdayı ulaştırmayı hedefliyor. Sunulan alışveriş avantajlarıyla bu fırsatları hızlı, kolay ve keyifli bir şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.